Aktualności

Zajęcia z Akrobatyki

Serdecznie zapraszamy uczniów WAM oraz wszystkie chętne dzieci spoza Akademii na zajęcia z akrobatyki.
Szczegółowe informacje oraz zapisy u Pani Moniki Smolarek tel. 797 608 105,   mail:monika.smolarek@akademiamusicalowa.pl ( pn. – pt. 8:00 – 16:00 )

Konkurs!!!

Kochani Artyści WAM !!! Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym najnowszym konkursie wokalnym. Dla wszystkich, którzy prześlą nam swoje nagranie dowolnej piosenki przewidzieliśmy nagrody. Najlepsi z najlepszych wezmą udział w specjalnym koncercie z towarzyszeniem zespołu muzycznego otwierającym naszą WAMową Scenę. To jednak nie wszystko… Zaraz po nowym roku nagrywamy kolejne dwie płyty. Jeśli macie ochotę powalczyć o solowe miejsce na krążkach zapraszamy do czynnego udziału w konkursie. Czasu zostało niewiele.

Ferie z WAM!

Kochani! Ruszyły zapisy na obozy zimowe oraz warsztaty stacjonarne, które odbędą się w czasie najbliższych ferii zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do zobaczenia już wkrótce w naszym wspaniałym Brokway lub na salach naszej nowej siedziby (Przedpole 5) 

WAM w Nowym Jorku!

Po raz kolejny WAM wyrusza w podróż do Nowego Jorku. Tym razem oprócz zabawy i zwiedzania w planach mamy obejrzeć dwa spektakle na Broadway’u oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych w Broadway Dance Center. Odwiedzimy również jeden z pierwszych teatrów na Broadwayu gdzie oddamy się muzyce Gospel. Będziemy relacjonować dzień po dniu naszą WAMową przygodę.
Tymczasem w Akademii w Warszawie ostatnie zajęcia warsztatowe przed rozpoczęciem pracy nad najnowszą musicalową produkcją WAM. Po burzliwych naradach kadry instruktorskiej zrodził się wspaniały musicalowy projekt. W listopadzie przygotowaliśmy również dla Was kilka ciekawych artystycznych wydarzeń i projektów. Jeszcze w tym roku czeka nas sporo zabawy i trudnych wyzwań: Filmy, koncerty, konkursy, warsztaty i słynna WAMilia.

 

Zdjęcia z wyjazdu: Kliknij Tu!

Casting WAM!

To już ostatnia szansa w tym semestrze, żeby dołączyć do grona uczniów Warsztatowej Akademii Musicalowej!
Serdecznie zapraszamy na casting, który odbędzie się w najbliższą sobotę (21.10.2017), o godz. 18:30 w siedzibie WAM, ul. Przedpole 5.
W celu zapisania się na casting prosimy o kontakt z koordynacją szkoły: 797 608 105 lub 797 608 112.
Do zobaczenia:)

WamWay – Jesteś mym marzeniem [Eurowizja Junior 2017 – JESC]

Nareszcie jest!!! Długo wyczekiwana premiera eurowizyjnego hitu zespołu WamWay. Kochani przedstawiamy Wam drugiego naszego reprezentanta, który powalczy w finale polskich eliminacji do konkursu Eurowizja Junior 2017. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.30 na TVP1. Głosujemy na WAMowych reprezentantów. Przypominamy: wysyłamy smsy na numer 7350 o treści 3 na Maya&Marcel lub sms o treści 4 na zespół WamWay. Trzymajcie za nas kciuki!!!

 

Tacy Sami – Maya&Marcel (Eurowizja Junior 2017)

Uwaga! Uwaga! Już jest!
Piosenka TACY SAMI, którą Maya&Marcel zaśpiewają w najbliższą niedzielę, 1 października, o godz. 17:30 w trakcie Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017 na TVP 1.
Muzyka: Krzysztof Biernacki i Maya
Tekst: Aleksandra Potrykus-Wincza
Aranżacja i Produkcja: Rafał Karasiewicz

Jesteśmy niezwykle dumni! Pokażmy siłę WAMu i wesprzyjmy ich w najbliższą niedzielę!

 

Magiczny las Krainy Kinder Niespodzianki – Wrocław – Gdynia

Po 48 spektaklach zagranych dla około 65 tys. widzów pożegnaliśmy się z cudowną muzyczną produkcją. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z ostatnich miast naszej trasy: Wrocławia i Gdyni. To był bardzo dobry czas… Będziemy tęsknić nie tylko za tytułem ale również za znakomitą ekipą realizatorską. Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej Kinderowej przygody:)

Link do galerii zdjęć

Eurowizja Junior 2017

Kochani, czy pamiętacie zeszłoroczny sukces naszego zespołu WamWay i ich występ live z piosenką „Zróbmy Hałas” na eliminacjach do Eurowizji Junior 2016?
Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować, że w tym roku do Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017 zakwalifikowało się aż dwóch reprezentantów Warsztatowej Akademii Musicalowej:
– zespół WamWay, w zmienionym, tym razem męskim składzie, z piosenką „Jesteś mym marzeniem”
– duet Maya&Marcel z piosenką „Tacy Sami”

Już 1 października wystąpią oni w Koncercie Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017 transmitowanym na żywo przez TVP. Pokażmy siłę WAMu i wesprzyjmy ich duchowo i smsowo☺️
Zwycięzca wybrany głosami jury i publiczności, będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowym Finale Konkursu Eurowizji Junior 2017 w Tibilisi 26 listopada.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i jesteśmy z WAMi☺️