Aktualności

Sylwester!!

W odpowiedzi na liczne prośby młodzieży po 14 roku życia o możliwość uczestnictwa we wspólnym sylwestrze w Akademii znieśliśmy górną granicę wieku. Zapraszamy wszystkich Uczniów od 8 roku życia. Zapisy prosimy kierować do p. Beaty Dudy 797 608 103 do 20 grudnia.

ŚWIĄTECZNA SESJA ZDJĘCIOWA

ZAPRASZAMY NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ W WYDANIU ŚWIĄTECZNYM!

1 stylizacja (elegancka)

10 zdjęć w pełnym rozmiarze umożliwiającym wydruk 30x40cm

Podstawowa obróbka graficzna

Wersja cyfrowa w ciagu 72h

Sesje będą realizowane od niedzieli 10.12 do soboty 16.12 w godzinach 12.00 – 18.00 (w zależności od ilości zainteresowanych).

Koszt: 250 zł

Czas trwania sesji: 30 minut

Miejsce: Przedpole 5

Zapisy: Oliwia Piskalska 797 608 113

WAM śpiewa z Feel

Święta zbliżają się wielkimi krokami ale zanim usiądziemy przed choinką przed nami wiele jeszcze projektów do zrealizowania. Wczoraj nasi artyści wystąpili w świątecznym programie rozrywkowym TVP u boku zespołu Feel. Jeszcze w tym tygodniu rozpoczną się próby z udziałem ponad 50-ciu naszych młodych artystów do dużej produkcji filmu fabularnego, ogłoszenie wyników konkursu wokalnego i przygotowania do koncertu laureatów. W przyszłym tygodniu ponad 20-stu WAMowiczów stanie na deskach Teatru Wielkiego. Jeszcze tylko próby do koncertu świątecznego otwierającego naszą WAMową scenę i wreszcie długo wyczekiwana WAMILIA:) Szczegóły naszej imprezki już wkrótce.

Szlachetna Paczka!

Kochani WAMowicze i Przyjaciele. Jedną z idei szkoły jest pomaganie dzieciom. Co też czynimy od lat. Nasza zeszłoroczna akcja wsparcia dwóch rodzin z dziećmi poprzez szlachetną paczkę zakończyła się sukcesem. Zawieźliśmy naszym WAMbusem mnóstwo prezentów. Dziś wiemy, że nasza pomoc znacząco poprawiła byt potrzebującym. W tym roku WAM postanowił ponownie włączyć się w akcję Szlachetnej Paczki. Od poniedziałku do niedzieli rano w naszych siedzibach odbędzie się zbiórka żywności z długim terminem ważności oraz chemii gospodarczej i innych potrzebnych rzeczy. Więcej informacji o rodzinie i ich potrzebach, dla której przygotowujemy paczkę w komentarzu poniżej. Jeśli jest pośród Was ktoś kto chciałby się bardziej zaangażować to prosimy o kontakt z dyrektorem szkoły Pawłem Podgórskim.

Zajęcia z Akrobatyki

Serdecznie zapraszamy uczniów WAM oraz wszystkie chętne dzieci spoza Akademii na zajęcia z akrobatyki.
Szczegółowe informacje oraz zapisy u Pani Moniki Smolarek tel. 797 608 105,   mail:monika.smolarek@akademiamusicalowa.pl ( pn. – pt. 8:00 – 16:00 )

Konkurs!!!

Kochani Artyści WAM !!! Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym najnowszym konkursie wokalnym. Dla wszystkich, którzy prześlą nam swoje nagranie dowolnej piosenki przewidzieliśmy nagrody. Najlepsi z najlepszych wezmą udział w specjalnym koncercie z towarzyszeniem zespołu muzycznego otwierającym naszą WAMową Scenę. To jednak nie wszystko… Zaraz po nowym roku nagrywamy kolejne dwie płyty. Jeśli macie ochotę powalczyć o solowe miejsce na krążkach zapraszamy do czynnego udziału w konkursie. Czasu zostało niewiele.

Ferie z WAM!

Kochani! Ruszyły zapisy na obozy zimowe oraz warsztaty stacjonarne, które odbędą się w czasie najbliższych ferii zimowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do zobaczenia już wkrótce w naszym wspaniałym Brokway lub na salach naszej nowej siedziby (Przedpole 5) 

WAM w Nowym Jorku!

Po raz kolejny WAM wyrusza w podróż do Nowego Jorku. Tym razem oprócz zabawy i zwiedzania w planach mamy obejrzeć dwa spektakle na Broadway’u oraz wziąć udział w warsztatach tanecznych w Broadway Dance Center. Odwiedzimy również jeden z pierwszych teatrów na Broadwayu gdzie oddamy się muzyce Gospel. Będziemy relacjonować dzień po dniu naszą WAMową przygodę.
Tymczasem w Akademii w Warszawie ostatnie zajęcia warsztatowe przed rozpoczęciem pracy nad najnowszą musicalową produkcją WAM. Po burzliwych naradach kadry instruktorskiej zrodził się wspaniały musicalowy projekt. W listopadzie przygotowaliśmy również dla Was kilka ciekawych artystycznych wydarzeń i projektów. Jeszcze w tym roku czeka nas sporo zabawy i trudnych wyzwań: Filmy, koncerty, konkursy, warsztaty i słynna WAMilia.

 

Zdjęcia z wyjazdu: Kliknij Tu!

Casting WAM!

To już ostatnia szansa w tym semestrze, żeby dołączyć do grona uczniów Warsztatowej Akademii Musicalowej!
Serdecznie zapraszamy na casting, który odbędzie się w najbliższą sobotę (21.10.2017), o godz. 18:30 w siedzibie WAM, ul. Przedpole 5.
W celu zapisania się na casting prosimy o kontakt z koordynacją szkoły: 797 608 105 lub 797 608 112.
Do zobaczenia:)