Aktualności

Bilety na koncert WAM

Bilety na niezapomniany koncert „Musical Express” w Teatrze Muzycznym Roma!

„Musical Express” to widowisko muzyczne oparte na najpopularniejszych i najbardziej porywających utworach musicalowych. Na scenie zobaczymy około 600 młodych artystów WAM w towarzystwie aktorów Teatru Roma: Anny Sztejner, Marcina Wortmanna, Pawła Podgórskiego,  tancerzy znanych ze sceny Romy: Beaty Dudy, Iwony Runowskiej, Kingi Biegańskiej, Błażeja Ciszka oraz wielu innych znakomitych artystów związanych z Warsztatową Akademią Musicalową.

W koncercie pojawią się m. in. utwory z takich musicali jak: Deszczowa Piosenka, Romeo i Julia, Hamilton, Matilda, Król Lew, Fame, Olivier, School Of Rock, Notre Dame De Paris, Pippin, Grease czy Piękna i Bestia.

 

Bilety dostępne są na eBilet KUP BILET , w salonach Empik, kasach teatru Roma oraz w siedzibie WAM.

Daty oraz miejsce koncertu:

17 czerwca godz. 12:00, 15:30 i 19:00

18 czerwca godz. 11:00, 14:30 i 18:00

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

Musical Express i Grupa Energa

Z radością informujemy, że do grona firm wspierających nasze Musicalowe Przedsięwzięcia dołączyła GRUPA ENERGA, która uzyskując tytuł Sponsora będzie z nami podczas naszych Koncertów „Musical Express”.

 

Każde wsparcie finansowe jest dla nas nieocenione i umożliwia nam na pokrycie części kosztów tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Koncert „Musical Express”

Kochani Artyści WAM i przyjaciele. Do naszej kolejnej premiery pozostał już tylko ponad miesiąc. Prezentujemy Wam oficjalny plakat koncertu „Musical Express” autorstwa Adama Kellera. Bilety będą dostępne po weekendzie majowym.

Warsztaty Stacjonarne Lato 2017

Zapraszamy na letnie zajęcia z Warsztatową Akademią Musicalową.
Zajęcia będą prowadzone w 3 grupach wiekowych, w wymiarze 4 godzin dziennie od 10:00 do 14:30.

Terminy:
I termin: 03.07 – 08.07.2017
II termin: 21.08 – 26.08.2017

W skład zajęć wchodzą: elementarne zajęcia aktorskie, zespół wokalny, taniec klasyczny, taniec współczesny, musical dance, jazz.

Więcej informacji: Kliknij Tutaj

Obóz musicalowy z WAM

Pomiędzy licznymi naszymi projektami… nie zapominamy o tym na co wszyscy czekamy. WAKACJE !!! W tym roku 6 różnych turnusów z licznymi niespodziankami. Kadra z najwyższej półki oraz kilku zaproszonych znakomitych artystów będzie tworzyć na każdym turnusie około 20 osobowy WAM TEAM. Mając 12 letnie doświadczenie w organizacji obozów artystycznych, jesteśmy przekonani, że to zbliżające się lato przejdzie do historii jako wybitnie dobre i przyjemne.

UWAGA! Brak miejsc na obóz 1, 2 oraz 3. Na 5 turnus zostały tylko 4 miejsca.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z naszych letnich musicalowych przygód w Brokway:)

WYJAZD WAM DO LOS ANGELES 1-8 MAJA 2017R.

Los Angeles – Kreatywna Stolica Świata do której co roku przybywa niezliczona liczba artystów, muzyków, twórców filmowych, aktorów i tancerzy.

Już w maju będziemy tam także i MY!

W planach warsztaty taneczne z popularnymi choreografami; zwiedzanie Hollywood – największego ośrodka kinematografii na świecie; wizyta w Universal Studios, gdzie młodzi artyści zobaczą jak wygląda produkcja filmów od kuchni; magiczna zabawa w Disneyland oraz wiele innych wspaniałych atrakcji.

Szczegóły dostępne dla Uczniów WAM.

II turnus ferii zimowych z Warsztatową Akademią Musicalową

Kolejne ferie z WAM zakończone. Dzisiaj pożegnaliśmy II turnus warsztatów w Brokway. Plany artystyczne zrealizowane a nam pozostaje już tylko odliczanie do Wakacji. Młodzież pracowała pięknie a instruktorzy zakończyli zajęcia wielce usatysfakcjonowani. To był dla nas wszystkich bardzo dobry czas. Pozdrawiamy wszystkich artystów i do zobaczenia na najbliższych zajęciach w WAMie. Poniżej prezentujemy linki do filmów zrealizowanych podczas ostatniej twórczej WAMowej przygody.

Filmy Zima 2017

 

Zapraszamy na castingi do Warsztatowej Akademii Musicalowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na castingi do Warsztatowej Akademii Musicalowej

Miejsce: siedziba WAM, ul. Czumy 8

Terminy:

22.01.2017 – godz. 18:30

26.02.2017 – godz. 15:00

Informacje i zapisy: Monika Smolarek – 797608105, Joanna Podgórska – 797608112

CLOSE
CLOSE