Aktualności

WamWay – Jesteś mym marzeniem [Eurowizja Junior 2017 – JESC]

Nareszcie jest!!! Długo wyczekiwana premiera eurowizyjnego hitu zespołu WamWay. Kochani przedstawiamy Wam drugiego naszego reprezentanta, który powalczy w finale polskich eliminacji do konkursu Eurowizja Junior 2017. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.30 na TVP1. Głosujemy na WAMowych reprezentantów. Przypominamy: wysyłamy smsy na numer 7350 o treści 3 na Maya&Marcel lub sms o treści 4 na zespół WamWay. Trzymajcie za nas kciuki!!!

 

Tacy Sami – Maya&Marcel (Eurowizja Junior 2017)

Uwaga! Uwaga! Już jest!
Piosenka TACY SAMI, którą Maya&Marcel zaśpiewają w najbliższą niedzielę, 1 października, o godz. 17:30 w trakcie Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017 na TVP 1.
Muzyka: Krzysztof Biernacki i Maya
Tekst: Aleksandra Potrykus-Wincza
Aranżacja i Produkcja: Rafał Karasiewicz

Jesteśmy niezwykle dumni! Pokażmy siłę WAMu i wesprzyjmy ich w najbliższą niedzielę!

 

Magiczny las Krainy Kinder Niespodzianki – Wrocław – Gdynia

Po 48 spektaklach zagranych dla około 65 tys. widzów pożegnaliśmy się z cudowną muzyczną produkcją. W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z ostatnich miast naszej trasy: Wrocławia i Gdyni. To był bardzo dobry czas… Będziemy tęsknić nie tylko za tytułem ale również za znakomitą ekipą realizatorską. Mamy nadzieję, że to nie koniec naszej Kinderowej przygody:)

Link do galerii zdjęć

Eurowizja Junior 2017

Kochani, czy pamiętacie zeszłoroczny sukces naszego zespołu WamWay i ich występ live z piosenką „Zróbmy Hałas” na eliminacjach do Eurowizji Junior 2016?
Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować, że w tym roku do Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017 zakwalifikowało się aż dwóch reprezentantów Warsztatowej Akademii Musicalowej:
– zespół WamWay, w zmienionym, tym razem męskim składzie, z piosenką „Jesteś mym marzeniem”
– duet Maya&Marcel z piosenką „Tacy Sami”

Już 1 października wystąpią oni w Koncercie Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2017 transmitowanym na żywo przez TVP. Pokażmy siłę WAMu i wesprzyjmy ich duchowo i smsowo☺️
Zwycięzca wybrany głosami jury i publiczności, będzie reprezentować Polskę na Międzynarodowym Finale Konkursu Eurowizji Junior 2017 w Tibilisi 26 listopada.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i jesteśmy z WAMi☺️

Magiczny las Krainy Kinder Niespodzianki – Łódź

Kolejna premiera za nami:) Artyści z naszej Akademii podbili serca widzów obecnych na muzycznym przedstawieniu „Magiczny Las” w Teatrze Wielkim w Łodzi. Przez ostatnie dwa dni zagraliśmy kolejne dziesięć spektakli przy pełnej widowni. Dzisiaj żegnamy się z cudowną publicznością centralnej Polski. Za tydzień podbijamy Wrocław:)
Link do galerii zdjęć

Castingi do WAM!!

 

Terminy castingów:
30.08 – godz. 18:00
14.09 – godz. 19:00
30.09 – godz. 18:00
Miejsce: Broniewskiego 7
Zapisy: 797 608 105 lub 797 608 112

Pozdrawiamy:)

Magiczny las Krainy Kinder Niespodzianki – Zabrze

Dzisiaj w Zabrzu odbyła się długo wyczekiwana premiera najnowszej musicalowej produkcji z udziałem artystów naszej Akademii „Magiczny las Krainy Kinder Niespodzianki”. Za nami pierwsze sześć przedstawień w dwóch obsadach. Publiczność bawi się znakomicie a my pękamy z dumy. Ponad 100 artystów WAM w czterech obsadach w czterech miastach w Polsce dla ponad 50 tys. widzów. Jutro jeszcze w Zabrzu. Za tydzień premiera w Teatrze Wielkim w Łodzi. Potem Wrocław i Trójmiasto. U boku naszych wychowanków na scenie występują między innymi: Weronika Bochat, Dominik Rybiałek, Justyna Bojczuk, Wojtek Rotowski, Marcin Tylkowski oraz Mateusz Podgórski. Choreografię do przedstawienia przygotowała Emilia Czerko. Muzykę skomponowali Kasia Klich, Tomek Lubert oraz Marta Jakubowska i Jacek Winkiel. Spektakl wyreżyserował Paweł Podgórski. To trzeba zobaczyć!!! Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii z dzisiejszych spektakli.

Link do galerii zdjęć

Brokway

Sukcesem zakończyliśmy naszą tegoroczną przygodę w ukochanym Brokway! Tego jeszcze nie było! Aż 6 turnusów pełnych cudownych młodych (i tych trochę starszych☺️) artystów, w trakcie których:
– odbyliśmy ponad 1500 godzin zajęć
– zrealizowaliśmy 8 nowych filmów autorskich, w tym 3 muzyczne
– napisaliśmy 8 nowych WAMowych hitów, do których nakręciliśmy videoclipy
– stworzyliśmy niezliczoną ilość choreografii oraz projektów wokalnych
A to wszystko dzięki WAM kochani obozowicze oraz pełnej pasji kadry instruktorskiej.

Wypoczęci i pełni energii z niecierpliwością czekamy na nowy sezon artystyczny, który zbliża się do nas wielkimi krokami. Przed nami liczne wyzwania, w tym nowe projekty artystyczne oraz wyjazdy zagraniczne.
Liczna grupa naszych WAMowiczów już zaczęła pracę nad nowym spektaklem dla Kinder Niespodzianki „MAGICZNY LAS”, którego premiera odbędzie się 2 września w Zabrzu.

Przed nami rownież castingi do WAMu:
30.08 – godz. 18:00
14.09 – godz. 19:30
30.09 – godz. 18:00
(Miejsce: Broniewskiego 7, zapisy u koordynacji: 797 608 105 lub 797 608 112)

Z zajęciami ruszamy już 9 września, a nasza koordynacja skontaktuje się z Państwem jeszcze w tym tygodniu, żeby przekazać wszelkie informacje!

Do zobaczenia już wkrótce na naszych WAMowych salach☺️

Making of MUSICAL EXPRESS!

Wakacje w pełni, ale my chcemy choć na chwilę powrócić do najwspanialszych chwil ostatniego sezonu artystycznego. Przed Wami making of z naszego ostatniego koncertu MUSICAL EXPRESS! Chwilo trwaj! Niech emocje nie opadają