Aktualności

Making of MUSICAL EXPRESS!

Wakacje w pełni, ale my chcemy choć na chwilę powrócić do najwspanialszych chwil ostatniego sezonu artystycznego. Przed Wami making of z naszego ostatniego koncertu MUSICAL EXPRESS! Chwilo trwaj! Niech emocje nie opadają

 

Musical Express

Wiele dni musi upłynąć by się pozbierać po tak emocjonalnym wydarzeniu jakim był Musical Express. Kochani, zagraliśmy sześć wielkich koncertów na deskach Teatru Muzycznego Roma!!!
Dzisiaj to wiem, że stwierdzenie „znów się udało” jest nie na miejscu. Zrobiliśmy to bo tworzymy niezwykle zgrany i profesjonalny zespół ludzi zaangażowanych w wielką sprawę. Zespół przyjaciół, którzy dla wspólnej idei są gotowi przenosić góry…
Drodzy Rodzice z backstage, byliście wspaniali. Bardzo doceniam Wasze zaangażowanie w przebieg naszych koncertów. Poradziliście sobie z ogromną odpowiedzialnością i do tego wszystkiego pod presją czasu. Bardzo mnie wzruszyła pewna sytuacja rozmowy z ochroną jednego z rodziców wprowadzających dzieci ze spaceru do Teatru. „Tak proszę pana wszystkie moje i kochane…” Dziękuję.🙂
Drodzy Artyści WAM!!! To czego dokonaliście jest niezwykłe. Wykazaliście się nie tylko talentem czy nabytymi umiejętnościami ale także kondycją i niezwykłą energią. Pokazaliście na scenie wielkie serce! Tak ogromne, że kiedy stałem z Wami na scenie po koncercie czułem jak głośno bije wspólnym rytmem. Nie zamieniłbym Was na żaden inny zespół świata. Jestem z Was wszystkich bardzo dumny…
Droga kadro instruktorska i administracyjna, najlepsza na świecie ekipo kostiumowa, przyjaciele… Dużo już Wam mówiłem ale napiszę raz jeszcze. Tworzymy wspólnie piękną szkołę. Mając Was obok siebie jestem gotowy do jeszcze większych wyzwań i podjęcia poważnych kroków w celu zbudowania silnej podstawy do podnoszenia poprzeczki;) Pisząc to kapią mi łzy szczęścia na klawiaturę ale już się ich nie wstydzę bo swoje już widzieliście…
Jeszcze raz Wszystkim przyjaciołom WAM serdecznie dziękuję za zaangażowanie i gratuluję wspaniałego wspólnego sukcesu…
Paweł Podgórski

 

Dancin’ on the sidewalk

 

Wielkie podziękowania dla wspaniałej 4 grupy i ich rodziców za zaangażowanie w licznych akcjach promocyjnych naszego koncertu „Musical Express”. Od ponad tygodnia artyści z tej grupy w kilku miejscach Warszawy wystąpili ponad 50 razy ciesząc oko przypadkowych przechodniów. Kochani!!! Bardzo Wam dziękujemy i gratulujemy niesłabnącej energii i profesjonalizmu. Jesteście wielcy:)

Zajrzyj na nasz Fanpage

Bilety na koncert WAM

Bilety na niezapomniany koncert „Musical Express” w Teatrze Muzycznym Roma!

„Musical Express” to widowisko muzyczne oparte na najpopularniejszych i najbardziej porywających utworach musicalowych. Na scenie zobaczymy około 600 młodych artystów WAM w towarzystwie aktorów Teatru Roma: Anny Sztejner, Marcina Wortmanna, Pawła Podgórskiego,  tancerzy znanych ze sceny Romy: Beaty Dudy, Iwony Runowskiej, Kingi Biegańskiej, Błażeja Ciszka oraz wielu innych znakomitych artystów związanych z Warsztatową Akademią Musicalową.

W koncercie pojawią się m. in. utwory z takich musicali jak: Deszczowa Piosenka, Romeo i Julia, Hamilton, Matilda, Król Lew, Fame, Olivier, School Of Rock, Notre Dame De Paris, Pippin, Grease czy Piękna i Bestia.

 

Bilety dostępne są na eBilet KUP BILET , w salonach Empik, kasach teatru Roma oraz w siedzibie WAM.

Daty oraz miejsce koncertu:

17 czerwca godz. 12:00, 15:30 i 19:00

18 czerwca godz. 11:00, 14:30 i 18:00

Teatr Muzyczny ROMA, ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa

Sesja WAM do „Musical Express”

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej galerii zdjęć wykonanych podczas sesji Artura Kosa do koncertu „Musical Express”. Wielkie podziękowania dla całej ekipy obecnej podczas zdjęć. Miłego oglądania. Kliknij Tutaj

WAM w Halo Polonia

Wczoraj późnym wieczorem zagościliśmy w telewizji w programie Halo Polonia. Trochę opowiadaliśmy o naszych podróżach ale przede wszystkim o planowanych koncertach Musical Express w Teatrze Roma. Na koniec rozmowy zaprezentowaliśmy małym składem artystycznym dwa numery z koncertu jako zapowiedź wielkich wrażeń. Bardzo miłe przyjęcie i słowa jakie usłyszeliśmy po nagraniu i w trakcie programu dodały nam skrzydeł i dobrej energii do finiszu na ostatniej już prostej. Do koncertu pozostały 2 tyg:)

Link do Galerii  http://akademiamusicalowa.pl/project/wam-w-halo-polonia/

Musical Express i Grupa Energa

Z radością informujemy, że do grona firm wspierających nasze Musicalowe Przedsięwzięcia dołączyła GRUPA ENERGA, która uzyskując tytuł Sponsora będzie z nami podczas naszych Koncertów „Musical Express”.

 

Każde wsparcie finansowe jest dla nas nieocenione i umożliwia nam na pokrycie części kosztów tego wyjątkowego wydarzenia.

 

Serdecznie dziękujemy za pomoc.

Koncert „Musical Express”

Kochani Artyści WAM i przyjaciele. Do naszej kolejnej premiery pozostał już tylko ponad miesiąc. Prezentujemy Wam oficjalny plakat koncertu „Musical Express” autorstwa Adama Kellera. Bilety będą dostępne po weekendzie majowym.

Warsztaty Stacjonarne Lato 2017

Zapraszamy na letnie zajęcia z Warsztatową Akademią Musicalową.
Zajęcia będą prowadzone w 3 grupach wiekowych, w wymiarze 4 godzin dziennie od 10:00 do 14:30.

Terminy:
I termin: 03.07 – 08.07.2017
II termin: 21.08 – 26.08.2017

W skład zajęć wchodzą: elementarne zajęcia aktorskie, zespół wokalny, taniec klasyczny, taniec współczesny, musical dance, jazz.

Więcej informacji: Kliknij Tutaj