Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Minione Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Maj 2017

WYJAZD WAM DO LOS ANGELES 1-8 MAJA 2017R.

1 maja - 8 maja
Los Angeles, CA United States + Google Map

Los Angeles – Kreatywna Stolica Świata do której co roku przybywa niezliczona liczba artystów, muzyków, twórców filmowych, aktorów i tancerzy. Już w maju będziemy tam także i MY!  W planach warsztaty taneczne z popularnymi choreografami; zwiedzanie Hollywood - największego ośrodka kinematografii na świecie; wizyta w Universal Studios, gdzie młodzi artyści zobaczą jak wygląda produkcja filmów od kuchni; magiczna zabawa w Disneyland oraz wiele innych wspaniałych atrakcji.  Szczegóły dostępne dla Uczniów WAM.

Dowiedz się więcej »
Czerwiec 2017

Koncert Musicalowy „Musical Express”

17 czerwca - 18 czerwca
Teatr Muzyczny Roma,
Wrzesień 2017

Magiczny Las – Kinder

23 września - 24 września
Gdynia,

Arena Gdynia Adres: ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-980 Gdynia Sztandarowa hala widowiskowa Trójmiasta. Obiekt znany w całej Polsce, doskonale przygotowany do obsługi największych imprez.

Dowiedz się więcej »

Casting WAM! 30.09.2017

30 września
Październik 2017

Eurowizja Junior – Wam Way

1 października @ 17:30 - 23:59

Kochani, czy pamiętacie zeszłoroczny sukces naszego zespołu WamWay i ich występ live z piosenką „Zróbmy Hałas” na eliminacjach do Eurowizji Junior 2016? Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować, że w tym roku do Koncertu Krajowych Eliminacji Eurowizji Junior 2017 zakwalifikowało się aż dwóch reprezentantów Warsztatowej Akademii Musicalowej: – zespół WamWay, w zmienionym, tym razem męskim składzie, z piosenką „Jesteś mym marzeniem” – duet Maya&Marcel z piosenką „Tacy Sami” Już 1 października wystąpią oni w Koncercie Krajowych Eliminacji do Konkursu Piosenki…

Dowiedz się więcej »
+ Export Events