koncerty

Musicalowy Pamiętnik

czerwiec 2024

Każdego roku Warsztatowa Akademia Musicalowa realizuje niepowtarzalne widowiska musicalowe z udziałem wszystkich swoich Uczniów. Koncerty musicalowe WAM to uczta dla wszystkich miłośników światowych musicali.

Niebanalne zakończenie sezonu artystycznego adeptów sztuki musicalowej, którzy zabiorą Was i Wasze dzieci w niezapomnianą podróż do świata pełnego radości i wzruszeń. Musicalowe show w oprawie barwnych kostiumów, energetycznych choreografii i zachwycających wykonań wokalnych. „Musicalowy Pamiętnik” to nie tylko spektakl ale prawdziwe emocje, które Wasze dzieci pokochają!

PROFESJONALNIE, AMBITNIE, BARWNIE i SPEKTAKULARNIE !

Warsztatowa Akademia Musicalowa to całoroczny proces edukacji artystycznej. Zwieńczeniem każdego roku szkolnego są koncerty musicalowe wystawiane na deskach Teatru WAM oraz Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.
Nasze koncerty to profesjonalne widowiska musicalowe oparte na wybitnych utworach ze światowych musicali. Każdego roku projektujemy oraz szyjemy dla naszych Uczniów kilka tysięcy kostiumów, produkujemy setki rekwizytów i elementów scenograficznych. Do każdego z wybranych utworów realizujemy własne aranżacje wokalno-muzyczne (nagrywane w naszym własnym studio muzycznym), przygotowujemy energetyczne i porywające widownię choreografie a także opracowujemy aktorskie inscenizacje towarzyszące każdemu z występów.

Prezentujemy najwyższy na rynku Polskim poziom wykonawczy koncertów musicalowych z udziałem kilkuset Artystów na jednej scenie zachwycając nie tylko wielotysięczną polską publiczność ale także gości zaproszonych ze scen Broadway’u czy Westend’u. Nasi Wychowankowie mają szansę na udział w przedsięwzięciu, które bezkompromisowo kształci młodego Artystę dając mu zaplecze, którego pozazdrościć mogą dorośli zawodowi profesjonaliści.

Każdego roku w maju oraz czerwcu – szczegóły zawsze w repertuarze Teatru WAM na miesiąc przed pierwszym wydarzeniem.

www.teatrwam.pl