pasja edukacja teatr

warsztatowa akademia musicalowa ambitna przestrzeń dla młodego pokolenia

Od 2006 roku prowadzimy szkołę musicalową zapewniająca wszechstronną edukację artystyczną. Doświadczenie, dbałość o jakość świadczonych usług, warunki w jakich realizowane są postawione przez nas cele oraz wyselekcjonowana kadra instruktorska zapewniają nam najwyższy poziom kształcenia młodego człowieka.

Warsztatowa Akademia Musicalowa to całoroczny proces nauki dzieci i młodzieży oparty na autorskich metodach pracy z młodym pokoleniem. Poza tańcem, akrobatyką, aktorstwem, dykcją i śpiewem uczymy kompetencji miękkich przydatnych w życiu codziennym, szacunku do siebie oraz innych, pracy zespołowej oraz wiary we własne możliwości.
Każdego roku na deskach naszego własnego Teatru WAM oraz Teatru Roma w Warszawie wystawiamy spektakularne widowiska musicalowe z udziałem wszystkich naszych Artystów. Kostiumy projektowane na zamówienie i szyte na miarę, bajkowe rekwizyty, piękna oprawa muzyczna oraz porywające choreografie to domena naszych koncertów.
Dla wszystkich chcących rozpocząć edukację w WAM potrzebujących przygotowania do procesu rekrutacji lub dla dzieci poniżej 8 roku życia prowadzimy STUDIO WAM, w którym warsztatowo pracujemy nad wszystkimi umiejętnościami niezbędnymi do dalszej drogi młodego człowieka w świecie musicalu.

WAM to miejsce stworzone z pasji do sceny oraz realizowania ambitnych i wartościowych produkcji. Najwyższy poziom edukacji, własny Teatr na którego scenie w profesjonalnych spektaklach mają szansę grać nasi Wychowankowie, zgrany zespół a także najlepsze warunki do pracy – to właśnie Warsztatowa Akademia Musicalowa, STUDIO WAM oraz Teatr WAM!

co robimy?

szkoła

zajęcia artystyczne

Zajęcia artystyczne dla wszystkich grup wiekowych. Bogaty harmonogram oraz różnorodność zajęć …

obozy i warsztaty

letnie i zimowe

Mądre i ambitne spędzanie wolnego czasu. Projekty filmowe, treningi taneczne i warsztaty wokalne …

koncerty

widowiska musicalowe

Widowiskowe produkcje z udziałem młodych i zdolnych artystów WAM. Barwne i porywające …

teatr

musicalowo-edukacyjny

Ambitne i profesjonalne miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Musicale, koncerty, widowiska …