ambitna przestrzeń dla młodego pokolenia

WAM to wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoły musicalowej, której głównym celem jest wszechstronna edukacja dzieci i młodzieży. Poza licznymi zajęciami artystycznymi (aktorstwo, taniec, wokal, akrobatyka, dykcja i inne) uczymy szacunku, samoakceptacji, pracy grupowej i wiary we własne możliwości.

warsztatowa akademia musicalowa

WAM to pozaszkolna forma edukacji artystycznej dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat (dodatkowo kształcimy także dorosłych – rodziców lub znajomych naszych młodych Artystów). W ramach uczestnictwa Wychowankowie WAM biorą udział w takich zajęciach jak aktorstwo, śpiew (emisja głosu, zespół wokalny), taniec (liczne techniki taneczne w tym m.in. taniec klasyczny, jazz, modern jazz, hip-hop), dykcja, akrobatyka.
Dążymy do szerokiego rozwoju młodego człowieka przygotowując go zarówno do pracy na scenie teatralnej czy przed kamerami jak i do swobody prezentacji i wystąpień przed publicznością.

Posiadamy 2 warszawskie w pełni dostosowane do naszych potrzeb siedziby: ul.Przedpole 5 oraz ul.Zgrupowania A.K. Kampinos 15 (Galeria Młociny, poziom +2). Podstawą do naszych działań są najwyższe standardy pracy – pedagogów, lokali, wyposażenia. Warunki w jakich pracujemy gwarantują zarówno bezpieczeństwo jak i niezliczone możliwości rozwoju naszym Wychowankom. W każdej z lokalizacji prowadzimy bogaty harmonogram zajęć umożliwiający dopasowanie systemu edukacji do codziennych obowiązków młodego człowieka.

Rekrutacja do WAM odbywa 2 razy w roku (wrzesień/październik oraz styczeń/luty), jeżeli nie zdążyłeś na dni otwarte z procesem kwalifikacji Uczestników prześlij nam swoje zgłoszenie a ustalimy możliwość indywidualnego przesłuchania. Zakończenie roku szkolnego wieńczą spektakularne koncerty musicalowe w Teatrze WAM i Teatrze Roma w którym udział biorą
wszyscy Artyści WAM.

 

GRUPY WEEKENDOWE
Zajęcia prowadzone w systemie 2x3h tygodniowo – sobota oraz niedziela.
Zajęcia prowadzone w systemie 1x4h tygodniowo – sobota lub niedziela.

GRUPY TYGODNIOWE
Zajęcia prowadzone w systemie 2x3h lekcyjne (3×45 minut) tygodniowo – poniedziałek/środa,
wtorek/czwartek, środa/piątek.

GRUPY MATURALNO-STUDENCKIE
Zajęcia prowadzone systemie 1x3h lekcyjne (3×45 minut) tygodniowo– 1 dzień w tygodniu.

GRUPY MAMMAS & PAPPAS (dorośli)
Zajęcia prowadzone w systemie 1x3h lekcyjne (3×45 min) tygodniowo– 1 dzień w tygodniu.

  350 zł – 600 zł miesięcznie

CO NAS WYRÓŻNIA?
Doświadczenie, autorski system edukacji, jakość lokali, własny teatr oraz profesjonalne widowiska i koncerty doceniane przez szerokie grono polskich i zagranicznych autorytetów w dziedzinie musicalu. Przez ostatnie 16 lat staliśmy się inspiracją dla wielu szkół musicalowych, propagując musical i mądrą aktywność młodych ludzi.

Wszystkich tych, którzy pragną przygotować się do przyjścia do WAM lub wolą pracę warsztatową z mniejszą ilością godzin pracy zapraszamy do STUDIO WAM. Tu dołączyć możesz w dowolnym momencie, bez doświadczenia czy specjalnych predyspozycji.

 

więcej dowiesz się
u naszych koordynatorów

Aleksandra Iskierka
Koordynator pracy i opiekun grup pracujących od poniedziałku do piątku
aleksandra.iskierka@akademiamusicalowa.pl

Oliwia Piskalska
Koordynator pracy i opiekun grup pracujących w soboty oraz niedziele
oliwia.piskalska@akademiamusicalowa.pl

studio wam

Studio WAM to edukacja artystyczna skoncentrowana na pracy warsztatowej. To mniej wymagająca forma nauki, która kształci dzieci od 6-13 roku życia. Uczestnicy nie przechodzą procesu kwalifikacji a finałem roku szkolnego jest pokaz końcowy na deskach Teatru WAM.

GRUPY WEEKENDOWE
Zajęcia prowadzone w systemie 1x3h tygodniowo – sobota lub niedziela.

GRUPY TYGODNIOWE
Zajęcia prowadzone w systemie 1x3h lekcyjne (3×45 minut) – 1 dzień w tygodniu.

  450 zł miesięcznie

więcej dowiesz się
u naszego koordynatora

Łukasz Kamiński
Koordynator pracy i opiekun grup STUDIO WAM
lukasz.kaminski@akademiamusicalowa.pl

wypełnij formularz
zgłoszeniowy

Przejdź do zapisów